پنج شنبه 31 مرداد 1398
    انا لله و انا الیه راجعون پدر بزرگوارم نازنین بابای هنرمندم نوذر باقری قوام آبادی در سحرگاه روز ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ به دیار باقی شتافت.
کد خبر: 100  | تاریخ خبر: 1397/04/02 10:05:15

پیشکسوت هنر و تئاتر استان چهارمحال و بختیاری با نقش‌های ماندگار با برنامه‌های ماندگار در ذهن مردم ماندگار شده بود برای همیشه دیده از این دنیا بست


انا لله و انا الیه راجعون

پدر بزرگوارم نازنین بابای هنرمندم نوذر باقری قوام آبادی در سحرگاه روز ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ به دیار باقی شتافت.
پیشکسوت هنر و تئاتر استان چهارمحال و بختیاری با نقش‌های ماندگار با برنامه‌های ماندگار در ذهن مردم ماندگار شده بود برای همیشه دیده از این دنیا است

پدری مهربان و فداکار هنرمندی محبوب مردمی و راننده تاکسی با اخلاق و مرامی که هر کس در بروجن با این فرد برخورد داشته بی شک خاطرات قشنگی از  وی  دارد.
این هنرمند که بیش از ۳۰ سال در رشته های هنری تئاتر و بازیگری و دوبله و تقلید صدا فعالیت کرد و در کنار آن راننده تاکسی زحمت کش و خوش اخلاق شهر بود در آخرین روزهای بهار سال ۹۷ چشم از این دنیای فانی بر بست.
اینجانب ضمن تشکر از همه عزیزانی که در مراسم‌های ترحیم و خاکسپاری هفته همراه ما بودند برای رفتگان به خاک آرزوی مغفرت و برای همه عزیزانی که همراه ما بودند ارزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم و امیدوارم بتوانم در شادی هایشان جبران نمایم.


نوذر باقری قوام آبادی احمد باقری قوام آبادی

نوذر باقری قوام آبادی احمد باقری قوام آبادی

نوذر باقری قوام آبادی احمد باقری قوام آبادی


نوذر باقری قوام آبادی احمد باقری قوام آبادینوذر باقری قوام آبادی احمد باقری قوام آبادی
 


 
امکانات

 
پیوندها

 
  
اوقات شرعی
 
 
 
تمام حقوق این سایت برای احمد باقری قوام آبادی، محفوظ است .

طراحی و پیاده سازی شرکت پیشگامان علم و فن آوری داباگستر