دوشنبه 3 تیر 1398
کاری
به نام خالق هنرخداوندبخشنده مهربان
معرفی
من احمد باقری قوام آبادی هستم و از 9سال پیش اجرای صحنه را به صورت حرفه ای آغاز نمودم.در ابتدا انواع اجرا را تجربه نمودم تا بتوانم در زمینه خاصی صاحب سبک اجرا شوم.بعد از 3سال به فضل الهی به این نتیجه رسیدم که در همه زمینه ها توانایی اجرای صحنه ای دارم و اکنون در اکثر برنامه های دعوتی اعم از جلسات اداری محافل علمی مناظره ها و یادوارهای شهدا و محفل انس باقران و مراسمات ملی و مذهبی به اجرا می پردازم.
فعالیت در صداوسیما
باتوجه به فعالیت های شغلی و دانشجویی پس از مدت همکاری با رادیو اصفهان به استان محل تولدم چهارمحال و بختیاری برگشتم و در سیمای جهانبین مشغول به اجرای برنامه خاصه برنامه های گفت و گو محور شدم.
مدرس دوره های گویندگی
باهمکاری دکنر کرباسیون عزیز از سال 1389 تدریس دورهای گویندگی و فن بیان را در 3 سطح در دانشگاه دولتی شهرکرد آغاز کردم.پس از مدتی و به دعوت جناب آقای نصر دوره های گویندگی و فن بیان را در استان اصفهان آغاز کردم.
سابقه نویسندگی
در حال حاضر درل حال تالیف دوکتاب برای کارآموزان خود می باشم که امیدوارم تا پایان سال 1393 به چاپ برسند.
فعالیت در فضای مجازی
از سال 1388 وبلاگ شخصی من به آدرس www.naghmeyemandegar.blogfa.com آغاز به کار نمود و محل ارتباط من با هنر آموزان کلاس های گویندگی و فن بیان شد.از آغاز سال 1393 این سایت با کمک مهندس ایمان مخناری فرد ایجاد شد که بخش های متفاوتی دارد که امیدوارم مورد رضایت عزیزان قرار گیرد.
                        
 
امکانات

 
پیوندها

 
  
اوقات شرعی
 
 
 
تمام حقوق این سایت برای احمد باقری قوام آبادی، محفوظ است .

طراحی و پیاده سازی شرکت پیشگامان علم و فن آوری داباگستر